ارسال

فیلم‌برداری آنچارتد تا پایان سال آینده به اتمام می‌رسد

فیلم‌برداری آنچارتد تا پایان سال آینده به اتمام می‌رسد

1

uncharted_4

سال‌هاست که قرار است فیلمی از روی مجموعه بازی‌های «آنچارتد» (Uncharted) ساخته شود. فیلم آنچارتد تا به حال بارها کارگردان و نویسنده عوض کرده است و فیلم‌نامه‌ی آن و بازیگرهای‌اش تغییر کرده‌اند. سونی هفته‌ی گذشته خبر داد که فیلم آنچارتد را قرار است «شاون لوی» (Shawn Levy)کارگردانی کند و این طور که به نظر می‌رسد، این کارگردان قرار است پروژه‌ی ساخت فیلم آنچارتد را به نتیجه برساند.

«شاون لوی» کارگردان و تهیه‌کننده‌ی سریال پرطرفدار Stranger Things است و کارگردانی فیلم‌هایی مثل «شب در موزه» یا «فولاد واقعی» را در کارنامه‌اش دارد. لوی گفته است که برای دیدن فیلم آنچارتد، حداقل باید تا سال ۲۰۱۸ صبر کنید. در مصاحبه‌ای با وب‌سایت io9، کارگردان فیلم آنچارتد به این موضوع اشاره کرده است که می‌خواهد فیلم‌برداری را تا پایان سال ۲۰۱۷ به پایان برساند. با این حال، پس از پایان فیلم‌برداری یک فیلم، باز هم ممکن است یکی دو سالی را منتظر اتمام فیلم باشیم.

هنوز نمی‌دانیم چه کسی قرار است نقش «نیتن دریک» (Nathan Drake) را در فیلم آنچارتد بر عهده بگیرد. شاون لوی در مصاحبه‌اش از طرفداران آنچارتد درخواست کرده بود تا به توییتر بیایند و به او بازیگر پیشنهاد کنند. اگر از ما می‌شنوید، به شما پیشنهاد می‌کنیم به توییتر شاون لوی بروید و «نیتن فیلیون» (Nathan Fillion) را به او پیشنهاد کنید که مناسبت‌ترین بازیگر ممکن برای نقش دریک است.

1

منبع نوشته:Ubergizmo

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *