ارسال

کتانی اسرارآمیز HyperAdapt 1.0 نایک با قیمت ۷۵۰ دلار به فروش خواهد رسید

کتانی اسرارآمیز HyperAdapt 1.0 نایک با قیمت ۷۵۰ دلار به فروش خواهد رسید

1

شرکت نایک چند سال پیش از کتانی‌های جدیدی رونمایی کرد که ایده اولیه آنها در فیلم Back to the Future II نمایش داده شده بود، کتانی‌هایی که می‌توانند به صورت خودکار و بدون نیاز به دخالت فردی که آنها را پایش می‌کند، بندهای خود را ببندند. این سری از کتانی‌های عجیب نایک تا به امروز قیمت بالایی داشتند و انتظار می‌رفت که مدل جدیدی به نام Nike HyperAdapt 1.0 در سال ۲۰۱۶ با قیمت مناسب‌تری در اختیار کاربران قرار گیرد. قیمت اولیه این کتانی منحصر به فرد ۲۰۰۰۰۰ دلار بود و اکنون مشخص شده که مدل جدید نیز آنقدرها که انتظار می‌رفت، ارزان نیست.

Hyperadapt 1.0 در رنگ‌های مشکی، سفید و طوسی با قیمت ۷۲۰ دلار به فروش خواهد رفت. اگرچه این مدل جدید در مقایسه با کتانی‌های Air Mags که در سایت eBay فروخته می‌شوند قیمت بسیار پایین تری دارند، اما به جز علاقه مندان بسیار وفادار به کتانی، این قیمت هنوز هم برای بسیاری از افراد مقرون به صرفه نیست.

 

در هر حال با وجود همین قیمت بسیار بالا، خرید یکی از این کتانی‌های لوکس در پایان ماه سخت خواهد بود و موجودی آن در یک چشم بر هم زدن تمام خواهد شد. نایک تایید کرده که HyperAdapt 1.0 در تاریخ ۲۸ نوامبر در اختیار گروه کوچکی از اعضای Nike+ از طریق قابلیتی به نام Reserved for You در اپلیکیشن این شرکت قرار می‌گیرد. این کفش‌ها هم چنین در تاریخ اول دسامبر در دو فروشگاه در نیویورک به فروش خواهند رسید.۸۴۳۴d9a0-a559-4598-bc49-e4ed0d98e81e

1

منبع نوشته:ENGADGET

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *