ارسال

اپلیکیشن آمازون کاربران را شگفت‌زده کرد

اپلیکیشن آمازون کاربران را شگفت‌زده کرد

1

با نزدیک شدن به سال نوی میلادی و فصل تعطیلات، سایت آمازون سفارش‌های زیادی دریافت خواهد کرد. این شرکت برای اینکه بتواند مشتریانش را تحت تاثیر قرار دهد، اپلیکیشن iOS خودش را به‌روزرسانی کرده و یک قابلیت بسیار جالب به آن اضافه کرده است. در این به‌روزرسان این امکان به کاربران داده شده تا بتوانند بدون اینکه جعبه‌‌ی سفارش را باز کنند، محتویات داخل آن را ببینند.

این ویژگی جدید Package X Ray‌ نام دارد و کاربران می‌توانند با استفاده از آیفون خودشان بسته‌ای که از آمازون آمده را اسکن کنند و متوجه وسایل داخل آن بشوند. کار کردن با این قابلیت هم بسیار راحت است. تنها کافی است که برنامه را اجرا کرده و ویژگی Package X Ray را انتخاب کنید. سپس دوربین را به سمت بارکد جعبه ببرید تا پس از اسکن به شما گفته شود که داخل آن چه چیزی قرار گرفته است. اگر در بسته چند آیتم مختلف وجود داشته باشد هم می‌توانید اطلاعات آن‌ها را ببینید.

البته گفته شده که این ویژگی فقط در اختیار فردی قرار می‌گیرد که بسته را سفارش داده است. گفته شده افرادی که به اکانت Amazon Prime فرد خریدار هم متصل شده باشند، می‌توانند محتویات داخل جعبه را ببینند.

1

منبع نوشته:technobuffalo

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *