ارسال

نسخه‌ی کلکسیونی Resident Evil 7 معرفی شد

نسخه‌ی کلکسیونی Resident Evil 7 معرفی شد

1

شرکت کپکام نسخه‌ی کلکسیونی جدیدترین قسمت از مجموعه بازی‌های «رزیدنت اویل» (Resident Evil) را معرفی کرد. این شرکت در چند وقت گذشته با منتشر کردن تریلرهای متفاوت، کاربران را نسبت به رزیدنت اویل ۷ هیجان‌زده کرده بود و با معرفی نسخه‌ی کلکسیونی نشان داد که امید زیادی به این عنوان دارد و می‌خواهد همه را به نوعی به سمت این بازی جذب کند.

نسخه‌ی کلکسیونی بازی رزیدنت اویل ۷ هم در مقایسه با نسخه‌ی کلکسیونی سایر بازی‌ها متفاوت است و از آیتم‌های ترسناک مختلفی تشکیل شده است. البته اگر نسخه‌ی دموی این عنوان که برای پلی‌استیشن ۴ عرضه شده بود را بازی کرده باشید، حتما با مضامین این بسته‌ی ویژه بیشتر ارتباط برقرار خواهید کرد.

در این نسخه‌ی کلکسیونی یک خانه‌ی کوچک قرار گرفته که در واقع یک جعبه موسیقی است و آهنگ (Go Tell Aunt Rhody) را پخش می‌کند. این آهنگ به عنوان موسیقی اصلی بازی در نظر گرفته شده است. ارتفاع این خانه ۲۰ سانتی‌متر خواهد بود و یکسری چراغ LED هم برای آن در نظر گرفته شده است.

در کنار این خانه یک فلش USB با ۴ گیگابایت حافظه‌ی داخلی هم وجود دارد که ظاهر آن مانند یک انگشت است. خود بازی در یک بسته‌ی فلزی قرار گرفته و در کنار آن یک جعبه‌ی نوار VHS هم مشاهده خواهید کرد.  یکسری یادداشت‌های ترسناک هم در این بسته وجود دارد.

براساس اطلاعات منتشر شده، نسخه‌ی کلکسیونی رزیدنت اویل ۷ با قیمت ۱۷۹ دلار همزمان با عرضه‌ی بازی راهی بازار خواهد شد.

1

منبع نوشته:Gameinformer

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *