ارسال

گیم استاپ: پلی استیشن ۴ پرو شروع خوبی داشته است

گیم استاپ: پلی استیشن ۴ پرو شروع خوبی داشته است

1

فروشگاه گیم‌استاپ (GameStop) اخیرا درباره‌ی وضعیت فروش پلی‌استیشن ۴ پرو و تأثیرش روی بازار کنسول پیشین صحبت کرده است.

طی نشست مالی اخیر گیم‌استاپ، مدیران این خرده‌فروشی دیدگاه‌شان را درباره‌ی عملکرد کنونی پلی‌استیشن ۴ پرو در بازار مطرح کردند؛ ضمن اینکه به وضعیت فروش هدست‌های واقعیت مجازی در مجموعه‌ی‌شان هم اشاره‌ای داشتند. آن‌ها در این‌باره گفتند:

ما نظاره‌گر تقاضای بالایی برای کنسول‌های جدید بوده‌ایم. پلی‌استیشن ۴ پرو آغاز خوبی داشته و [هدست‌های] واقعیت مجازی عموما کمتر از ۱۰ روز در قفسه‌ها می‌مانند.

دست‌اندرکاران گیم‌استاپ همچنین تأیید کردند که تا پیش از عرضه‌ی کنسول جدید، فروش پلی‌استیشن ۴ با افت روبه‌رو شده بود؛ اما از زمان راهیابی پلی‌استیشن ۴ پرو به بازار، فروش کنسول‌های این خانواده دوباره افزایش یافته است. به‌گفته‌ی آن‌ها:

در آستانه‌ی [عرضه‌ی] پلی‌استیشن ۴ پرو، فروش پلی‌استیشن ۴ به‌وضوح با افت روبه‌رو شد. [چنین اتفاقی] ناگزیر بود… اما پلی‌استیشن ۴ پرو، پس از آغاز عرضه‌اش، دوباره شرایط مناسبی را [برای آن] فراهم کرد.

باید دید که کنسول جدید سونی طی هفته‌های پیش رو چه تغییراتی را در بازار به وجود می‌آورد و آیا می‌تواند صدرنشینی چهار ماهه‌ی ایکس‌باکس وان در آمریکا را به پایان برساند یا خیر. محصول فوق تا اینجا وضعیت خوبی را در ژاپن داشته و توانسته طی اولین هفته‌ی عرضه فروش‌اش را به رقم ۶۵ هزار دستگاه برساند.

1

منبع نوشته: DualShockers

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *