ارسال

آیا گرن توریسمو جدید توان رقابت با فورتزا را دارد؟

آیا گرن توریسمو جدید توان رقابت با فورتزا را دارد؟

1

به مناسبت مراسم PlayStation Experience امسال، سونی تصاویر و تریلر جدیدی از «گرن توریسمو اسپورت» منتشر کرده است؛ تصاویری که کیفیت بالاتری از آن چه دیده بودیم را نشان می‌دهند.

بازی Gran Turismo Sport، ساختاری بیشتر به عناوین Prolgue این مجموعه دارد؛ یعنی برخلاف بازی‌های اصلی این مجموعه، مثل گرن توریسمو ۵ یا ۶، قرار نیست با میزان محتوای بسیار زیاد مواجه شویم. با این حال، این موضوع، دلیلی به کوچک بودن بازی نیست.

گرن توریسمو اسپورت سه حالت Campaign، Sport و Arcade دارد. هر سه حالت بازی را می‌توان به صورت آفلاین یا آنلاین بازی کرد. برخلاف شماره‌های اخیر این مجموعه، گرن توریسمو اسپورت آب و هوای پویا ندارد و باید قبل از هر مسابقه، وضعیت هوا و زمان مسابقه را انتخاب کنید.

استودیوی بازی‌سازی Polyphony Digital، سازنده‌ی مجموعه بازی‌های گرن توریسمو، گفته است که قدرت پلی‌استیشن۴ به سازندگان GT Sport این اجازه را داده است تا گرافیکی واقع‌گرایانه خلق کنند. قرار بود بازی در ماه گذشته عرضه شود، اما سونی عرضه‌ی آن را به سال ۲۰۱۷ میلادی موکول کرده است و بازی، زمان عرضه‌ی مشخصی ندارد.

با اینکه مجموعه بازی‌های گرن توریسمو، از قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین مجموعه‌های مسابقه‌ای تاریخ است، اما چند شماره‌ی اخیر آن کاملا از رقیب مایکروسافتی‌اش عقب افتاده‌اند. مایکروسافت با مجموعه‌ی «فورتزا» (Forza) چند سالی است که بهترین شبیه‌سازهای رانندگی را می‌سازد.

 

1

منبع نوشته:Gematsu

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *