ارسال

پیشرفته‌ترین فروشگاه آدیداس را ببینید

پیشرفته‌ترین فروشگاه آدیداس را ببینید

1

همین چند وقت پیش بود که نایکی یک فروشگاه بسیار زیبا افتتاح کرده بود. حالا شرکت آدیداس هم فروشگاهی شگفت‌انگیز و بسیار پیشرفته را در شهر نیویورک تاسیس کرده و در آن از جدیدترین محصولاتش که به تکنولوژی‌های جالبی مجهز شده‌اند، رونمایی کرده است.

یکی از چیزهایی جالبی که در این فروشگاه میبینید، Run Genie نام دارد. سیستمی که به دو عدد سنسور مجهز شده و اطلاعات را از طریق یک برنامه به آیپد کاربران ارسال می‌کند. هدف از ساخت این سنسورها هم این بوده که مشتریان راحت‌تر بتوانند کفشی که می‌خواهند را در فروشگاه پیدا کنند و اطلاعات مختلفی هم از آن به دست بیاورند. با استفاده از این سنسورها، اطلاعات مختلفی به دست می‌آید. سپس سنسور با توجه به اطلاعاتی که جمع‌آوری کرده، یک کفش را به کاربران پیشنهاد می‌کند.

دنیای واقعیت مجازی هر روز گسترده‌تر می‌شود. اگر به فروشگاه آدیداس بروید می‌توانید با این هدست واقعیت مجازی مضامین مختلفی را مشاهده کنید. در این ویدیوها از جیمز هاردن ستاره‌ی NBA استفاده شده که توضیحات متفاوتی درباره‌ی محصولات آدیداس به مشتریان می‌دهد.

با گشت و گذار در فروشگاه آدیداس یکسری صفحه‌های نمایش لمسی مشاهده می‌کنید. این صفحه‌های نمایش مدل‌های سه بعدی از کفش‌های مختلف را نشان می‌دهند. حتی اطلاعات بیشتری هم به کاربران داده می‌شود تا بتوانند قبل از خرید با کفش‌ها بیشتر آشنا شوند.

آدیداس در فروشگاه جدیدش یکسری تردمیل هم قرار داده که باسنسورهای Run Genie کار می‌کنند. یک صفحه نمایش بزرگ هم جلوی این تردمیل قرار گرفته که کاربران می‌توانند منظره‌ی آن را تغییر دهند.

قسمت دیگری از این فروشگاه قرار دارد که Mi Ultra Boost نام دارد. در این قسمت کاربران می‌توانند برای اولین‌بار کفش‌های خودشان را شخصی‌سازی کنند.

آدیداس جالباسی‌های مخصوصی دارد که از بازیافت‌ پلاستیک‌های دریایی ساخته شده‌اند.

یک اپلیکیشن مخصوص در اختیار کارکنان این فروشگاه قرار گرفته که SAM یا Store Associate Mobile نام دارد. این برنامه به کارکنان کمک می‌کند تا اگر جنسی در فروشگاه نبود به مشتری بگوید که آن جنس را از کدام فروشگاه آدیداس می‌توان تهیه کرد.

1

منبع نوشته:Engadget

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *