ارسال

پوستر و تصاویر جدیدی از فیلم Life منتشر شد

پوستر و تصاویر جدیدی از فیلم Life منتشر شد

1

کمپانی سونی پیکچرز پوستر و تصاویر جدیدی از فیلم Life را با بازی رایان رینولدز و جیک جیلنهال منتشر کرد

این کمپانی پوستر و دو تصویر جدید از این فیلم منتشر کرده است. در این تصاویر و پوستر، رایان رینولدز، ربکا فرگوسن و جیک جیلنهال را مشاهده می‌کنیم که در حال جنگیدن برای زنده ماندن هستند.

فیلم Life داستان شش خدمه ایستگاه فضایی بین المللی را روایت می‌کند که در آستانه یکی از مهم‌ترین اکتشافات در طول تاریخ بشر هستند و اولین شواهد و مدرک زندگی را در کره مریخ کشف کرده‌اند. اعضای تیم شروع به انجام تحقیق بر روی آن می‌کنند، در نهایت روش کار آن‌ها عواقب پیش بینی نشده‌ای دارد و شخصی که به آن زندگی داده شده است ثابت می‌کند که بیشتری از چیزی که انتظار می‌رفت باهوش است. علاوه بر رینولدز، فرگوسن و جیلنهال، هیرویوکی سانادا، الگا دایهوچنایا و آریون باکاری دیگر بازیگرانی هستند که در این فیلم حضور دارند.

فیلم Life برای اکران در تاریخ ۲۴ مارس ۲۰۱۷ (۴ فروردین ۱۳۹۶) برنامه‌ریزی شده است. این فیلم پیش از این قرار بود در تاریخ در تاریخ ۲۹ می ۲۰۱۷ (۸ خرداد ۱۳۹۶)  اکران شود. کارگردانی این فیلم بر عهده دانیل اسپینوزا، کارگردان فیلم کودک ۴۴ (Child 44) است و پاول ورنیک  و رت ریس، نویسندگان فیلم‌هایی چون سرزمین زامبی‌ها (Zombieland) و ددپول (Deadpool)، بر روی فیلمنامه فیلم Life کار کرده‌اند.

1

منبع نوشته: ComingSoon

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *