ارسال

با جذب دو بازیکن استقلال را کامل میکنیم

با جذب دو بازیکن استقلال را کامل میکنیم

1

استقلال با جذب دو بازیکن کامل می شود

مهدی امیرآبادی در خصوص نقل و انتقالات باشگاه استقلالاظهار داشت: «با توجه به رسیدن به دوران نقل و انتقالات زمستانی، حتما سر تیم استقلال هم مثل بقیه تیم ها شلوغ می شود. اما به نظر من منصوریان نباید خیلی بازیکن بگیرد. این تیم تنها با جذب دو بازیکن کامل می شود.»

وی گفت: «خط دفاعی استقلال به هارمونی لازم رسیده. منصوریان مدافعان خودش را شناخته و حتی ذخیره های خوبی هم دارد. مگویان در راست، کریمی در چپ و دو مدافع برزیلی در مرکز خط دفاعی یک ترکیب بسیار خوب است. حتی ذخیره های خوبی مثل مجید حسینی، زکی پور، غفوری، نور افکن هم در این منطقه حضور دارند.»

پیشکسوت آبی ها ادامه داد: «اما در خط میانی استقلال خلاء یک هافبک بازی ساز و یک “پلی میکر” تمام عیار به شدت احساس می شود. هافبک های استقلال نتوانستند در نیم فصل اول این اتفاق را رقم بزنند و منصوریان باید حتما یک هافبک بازی ساز جذب کند.»

امیرآبادی اضافه کرد: «البته در خط حمله هم استقلال یک مهاجم گل زن ششدانگ می خواهد و به نظر من با جذب همین دو بازیکن، استقلال کامل می شود و در نیم فصل دوم می توان به نتایج خوب این تیم امیدوار شد.»

کاپیتان سابق استقلال گفت: «من از هیچ بازیکنی اسم نیاوردم و گزینه معرفی نکردم. تنها گفتم استقلال بازیکنانی از این جنس باید اضافه کند و یقین دارم که با اضافه شدن دو بازیکن با این شرایط به جمع آبی ها، این تیم در نیم فصل دوم به جمع تیم هایی اضافه خواهد شد که برای قهرمانی می جنگند.»

امیر آبادی در خاتمه گفت: «دوست دارم منصوریان در استقلال موفق باشد چون به نوعی وی نماد مربیان نسل جوان فوتبال ایران به خصوص در استقلال است و موفقیت او موفقیت یک نسل می باشد.»

1

تلگرام

منبع نوشته:هوادار

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *