ارسال

مبلغ درخواستی سرمربی سابق بایرن برای نشستن روی نیمکت استقلال

مبلغ درخواستی سرمربی سابق بایرن برای نشستن روی نیمکت استقلال

1

“۶ میلیارد” تومان، کف مبلغ درخواستی این مربی برای حضور در استقلال بود

 ایگور استیماچ، دراگان اسکوچیچ و حالا هم فیلیکس ماگات… اسامی مربیان خارجی که طی دو سال اخیر نام شان دور و بر استقلال به کرات شنیده می شود. ماگات چهره معتبر فوتبال آلمان در این چرخه آخرین فردی بود که نامش مطرح شد تا مانوری سنگین روی این فرد داده شود.شنیده ها در خصوص استقلال حکایت از آن دارد گروهی در استقلال سال ها است با اهدافی نامشخص به دنبال آوردن یک مربی خارجی برای این تیم هستند. اتفاقی که تاکنون موفق به رقم زدن آن نشده اند.

همان گروه که در مدیریت باشگاه استقلال هم دستی بر آتش داشته و دارند، بعد از آنکه در پروژه انتقال اسکوچیچ به استقلال شکست خوردند، فردی به نام “سین” را در لندن مامور یافتن مربیان خارجی که شرایط حضور در استقلال را داشته باشند کردند.

ماگات گزینه ای بود که این فرد به آن رسید و واقعا مذاکراتی نیز به صورت کاملا سرخود از سویباشگاه استقلال با او انجام داد و نتیجه مذاکرات را نیز به کارفرمای خود در تهران مخابره کرد.

“۶ میلیارد” تومان، کف مبلغ درخواستی این مربی برای حضور در استقلال بود.

البته شنیده می شود بعد از انتقال این اطلاعات به سید رضا افتخاری عضو هیات مدیره و مدیرعامل استقلال و یا بهتر است بگوییم تنها عضو تاثیرگذار در تصمیمات این روزهای باشگاه استقلال، عکس العمل انفعالی وی منجر به خفه شدن این طرح در نطفه گردید تا لااقل در این مقطع پروژه استقلالی شدن ماگات نیز مثل اسکوچیچ و استیماچ با شکست مواجه شده باشد.

1

منبع نوشته:هوادار

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *