ارسال

توسعه بازی Dragon Quest XI به اوج خود رسیده است

توسعه بازی Dragon Quest XI به اوج خود رسیده است

1

بر اساس گفته‌های تهیه‌کننده بازی Dragon Quest XI، این بازی به اوج توسعه خود رسیده است.

یوسوکه سایتو، تهیه‌کننده بازی Dragon Quest XI، در مصاحبه‌ای که با ۴Gamer’s mass داشته است اطلاعات بیشتری را در آستانه سال نو میلادی از این بازی منتشر کرده است که بر اساس آن‌ها، به نظر می‌رسد روند توسعه این بازی به خوبی پیش می‌رود و به مراحل مهمی رسیده است. در زیر صحبت‌های وی را مشاهده می‌کنید:

Dragon Quest X پنجمین سالگرد خود را جشن می‌گیرد. همچنین نسخه‌هایپلی‌استیشن ۴ و سوییچ بازی در حال توسعه هستند، که باعث به هیجان آوردن طرفداران خواهد شد. سرانجام بازی‌های Nier: Automata و Dragon Quest XII به اوج توسعه خود رسیده‌اند و من قصد دارم بدون هیچ استراحتی آن‌ها را به پایان برسانیم. بنابراین سال ۲۰۱۷، سالی سخت برای من خواهد بود اما من تمام تلاشم را خواهم کرد. لطفا به حمایت‌های خود از من ادامه دهید.

بر اساس آنچه که تهیه‌کننده بازی بیان کرده است، به نظر می‌رسد بازی Dragon Quest XI برای مدت طولانی در دست ساخت بوده است که این با توضیحات وی در لایو استریم رونمایی از بازی نیز همخوانی دارد. این بازی برای عرضه تا تاریخ ۶ خرداد ۹۶ (۲۷ می ۲۰۱۷)، ۳۰‌امین سالگرد این مجموعه، برنامه‌ریزی شده است و شاید تا آن زمان بازی حداقل در کشور ژاپن عرضه شود.

1

منبع نوشته: dualshockers

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *