ارسال

پیغام بمب جدید به پرسپولیس: خودم رضایتنامه ام را می گیرم!

پیغام بمب جدید به پرسپولیس: خودم رضایتنامه ام را می گیرم!

1

مدافع ملی پوش عراقی در پیغامی که از طریق مدیربرنامه هایش رسانده، به باشگاه پرسپولیس اعلام کرده که خودش رضایتنامه اش را خواهد گرفت.

مسئولان باشگاه پرسپولیس که در پرونده جذب شایان مصلح از باشگاه سپیدرود رشت ناکام ماندند، برای جلوگیری از اتفاقات مشابه، تدبیر تازه ای اندیشیده اند.

با اینکه آنها برای جذب مصلح، رضایت این بازیکن را جلب کرده بودند اما مدیران باشگاه سپیدرود جهت صدور رضایتنامه مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان طلب کردند و پرسپولیسی ها بیش از ۱۰۰ میلیون تومان، بابت رضایتنامه نمی دادند که به همین علت معامله طرفین به بن بست رسید.

پرسپولیسی ها برای آن که در راه جذب سعد ناطق مدافع ۲۲ ساله تیم فوتبال نیروی هوایی عراق با چنین مشکلی مواجه نشوند، به این بازیکن عراقی گفته اند فقط به شرطی حاضر به ادامه مذاکرات با او هستند که بتواند خودش از باشگاه نیروی هوایی کشورش، رضایتنامه بگیرد.

گویا سعد ناطق عراقی آن قدر از پیشنهاد پرسپولیس تهران ذوق زده شده که با پذیرفتن این شرط، به مسئولان تیم پرطرفدار تهرانی پیغام داده خودش رضایتنامه اش را از نیروی هوایی می گیرد.

جالب است بدانید اخیر مسئولان باشگاه نیروی هوایی عراق با این انتقال مخالفت کرده اند و حتی درخواست ۴۰۰ هزار دلاری برای صدور رضایتنامه وی را مطرح کرده اند.

ظاهرا مدیر برنامه های جاسم کرار برنامه های حضور مدافع عراقی در پرسپولیس را هماهنگ کرده است. وی چندی پیش در مذاکره با مسئولان باشگاه پرسپولیس این قول را داده که کوچک ترین مشکلی برای صدور رضایتنامه وجود ندارد و این بازیکن را باید پرسپولیسی بدانند!

برنامه برانکو ایوانکوویچ برای این بازیکن عراقی این است که وی زوج سید جلال حسینی در خط دفاعی شده و محمد انصاری به پست اصلی اش در سمت چپ دفاع بازخواهد گشت.

او از تکنیک و بازی با توپ خوبی برخوردار بوده و در عین حال یک بازیکن قدرتمند و فیزیکی محسوب می شود.

1

منبع نوشته:جام ورزشی

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *