ارسال

سال آینده ، ب ام و X7 می آید

سال آینده ، ب ام و X7 می آید

1

شنیده‌ها حاکی از آن است که تولید اولین شاسی‌بلند هفت‌نفره ب‌ام‌و یعنی X7 حداکثر تا یک سال دیگر آغاز می‌گردد.

این مدل احتمالاً اوایل ۲۰۱۸ (زمستان ۹۶) معرفی شده و چندی بعد با انواع قوای محرکه شش و هشت سیلندر بنزینی و گازوئیلی، هایبرید و تمام برقی روی خط تولید خواهد رفت.

با توجه به مشخصات فنی مدل‌های هایبرید کنونی ب‌ام‌و، به نظر می‌رسد مجموعه مورداستفاده در ۷۴۰e شامل بلوک درون‌سوز ۲ لیتری توربو دوقلو بنزینی و یک عدد موتور برقی با خروجی کُلی ۳۲۶ اسب بخار گزینه مناسبی برای نسخه هایبرید باشد.

حدس می‌زنیم که نمای بیرونی بر پایه زبان طراحی امروزی کمپانی شکل گرفته و برخی عناصر کلیدی برادر کوچک‌ترش، X5 را در خود جای دهد. داخل اتاق هم به احتمال زیاد تازه‌ترین فناوری‌های مورداستفاده در سری ۵ و سری ۷ همچون رانندگی نیمه خودکار، سامانه اطلاعات و سرگرمی جدید، امکان یکپارچه‌سازی با تلفن همراه هوشمند و هدآپ دیسپلی اختصاصی ب‌ام‌و به همراه مقدار زیادی چرم و فیبر کربن مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

برخی شایعات از تولید سه نسخه متفاوت هفت‌، پنج و چهارنفره به‌منظور جذب طیف وسیعی از مردم خبر می‌دهند. اگر به خاطر داشته باشید یان رابِرتسون (Ian Robertson) رئیس بازاریابی و فروش کمپانی نیز چندی قبل در مصاحبه با یک مجله بریتانیایی گفته بود: این سری هم مدل پایه و هم نسخه‌های لوکس و تجملاتی خواهد داشت. در مورد شرایط قیمتی هم تنها می‌توانم بگویم که تمامی فناوری‌ها و ویژگی‌های لوکس سری هفت را ارائه می‌کند. خودتان حدس بزنید که چُنین مجموعه‌ای چقدر می‌ارزد.

1

منبع نوشته:پدال

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *