ارسال

آیفون ۶ پلاس اپل آتش گرفت + تصاویر

آیفون ۶ پلاس اپل آتش گرفت + تصاویر

1

یکی از کاربران اپل در Palm Harbor، فلوریدا، سه شنبه شب گذشته در ساعت ۳ بامداد با صدای عجیبی از خواب بیدار می شود. او به سرعت متوجه می شود که گوشی آیفون ۶ پلاس اش دچار آتش سوزی شده است. با تک شات همراه باشید.

 

به گفته این کاربر که Amanda Bentz نام دارد، شعله های آتش از سمت راست گوشی بیرون می زده اند و در نتیجه میز کنار تخت با دوده سیاه پوشیده شده است. Bentz گفته که روبالشی، لحاف و پرده های اتاق هم در شرف آتش گرفتن بوده اند. در هر حال همسر او موفق می شود با واکنش سریع از وقوع یک فاجعه جلوگیری کند. آقای Betnz با استفاده از یک لباس به سرعت آتش را خاموش می کند. ظاهرا اگر آقای Bentz از خواب بیدار نمیشده، آتش به پرده و تخت نیز سرایت می کرده است.

 

به گفته خانم Bentz، اپل به او پیشنهاد تعویض آیفون ۶ پلاسش را داده است، گوشی هوشمندی که اکنون از آن تنها پلاستیک آب شده و شیشه شکسته باقی مانده است. اپل به گزارش شبکه تلویزیونی WFLA نیز واکنش نشان داده و برای اینکه این شرکت را در جریان این رویداد گذاشته از آنها تشکر کرده است. اپل اعلام کرده در حال بررسی علت این اتفاق است.

 

سامسونگ به تازگی نتایج تحقیقات طولانی مدت خود را درباره علت آتش گرفتن گوشی های سری نوت ۷ خود منتشر کرده و علت اصلی را دو باتری ۳۵۰۰ میلی آمپر ساعتی که توسط دو شرکت متفاوت تولید شده اند، معرفی کرده است. سامسونگ اکنون باتری مورد استفاده در دستگاه های هوشمند خود را طی یک فرآیند ۸ مرحله ای مورد تست و بررسی قرار می دهد.

1

منبع نوشته:PHONEARENA

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *