ارسال

به‌روزرسانی آینده واتس‌ اپ یک ویژگی جالب را به همراه دارد!

به‌روزرسانی آینده واتس‌ اپ یک ویژگی جالب را به همراه دارد!

1

برخلاف فیس‌بوک، تغییر استاتوس در واتس‌اپ تغییر محسوسی برای مخاطبین شما محسوب نمی‌شود و آن‌ها بدون مراجعه به پروفایل شما قادر به مشاهده تغییرات آن نیستند. با این حال می‌توان حدس زد که آگاهی از تغییر استاتوس در واتس‌اپ برای شمار زیادی از مخاطبین این پیام‌رسان جالب به نظر می‌رسد، از این رو فیس‌بوک تصمیم دارد در به‌روزرسانی آینده این قابلیت را بیفزاید.

با توجه به توییت ارسالی از جانب WABetaInfo@ به نظر می‌رسد در آخرین نسخه بتای واتس‌اپ، امکان فعال کردن آگاه‌ساز تغییر نوتیفیکیشن وجود خواهد داشت. به این ترتیب هنگامی‌که یکی از مخاطبین شما استاتوس خود را تغییر می‌دهد، از طریق یک نوتیفیکیشن به شما اطلاع‌رسانی خواهد شد. این ویژگی اگرچه می‌تواند در برخی مواقع مفید باشد اما دریافت نوتیفیکیشن‌های پیاپی از جانب برخی مخاطبین که علاقه زیادی به تغییر این بخش دارند، می‌تواند آزار دهنده باشد، اما گفته می‌شود که قادر خواهید بود دریافت اطلاعیه را غیرفعال کنید.

با توجه به گفته‌های WABetaInfo@، این ویژگی به صورت پیش‌فرض خاموش بوده و برای فعال کردن آن می‌بایست به صورت دستی اقدام کنید. متاسفانه هنوز مشخص نیست که این به‌روزرسانی در چه تاریخی به صورت عمومی منتشر خواهد شد.

1

منبع نوشته:UBERGIZMO

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *