ارسال

انتشار اسکرین شات های Zelda: Breath Of The Wild در فاصله کمتر از یک ماه به انتشار بازی

انتشار اسکرین شات های Zelda: Breath Of The Wild در فاصله کمتر از یک ماه به انتشار بازی

1

در فاصله کمتر از یک ماه مانده به انتشار بازی Zelda: Breath of the Wild، اسکرین‌شات‌های جدیدی از این بازی موردانتظار منتشر شد.

کمتر از سه هفته به زمان انتشار بازی مورد انتظار Zelda: Breath of the Wild برای کنسول‌های سوییچ و Wii Uباقی مانده است. حال مجله گیم‌اینفمورمر در جدیدترین اخبار بازی، در جدیدترین شماره خود، تصاویری از این بازی را منتشر کرده است که این اسکرین‌شات‌ها را در وب‌سایت خود قرار داده است. در این تصاویر ما می‌توانیم دشمن‌های مختلف بازی و تعدادی از باس‌های بازی را ببینیم. حتی در یکی از تصاویر نیز بیدل، تاجری که در بازی Zelda Wind Waker حضور داشت نیز حضور دارد.

در مقاله‌ای که وب‌سایت گیم‌اینفورمر در رابطه با بازی داشته است، تعدادی جزئیات جدید نیز از بازی منتشر شده است. یکی از این اطلاعات، این است که در هنگام طوفان، این شانس وجود دارد که صاعقه به لینک اصابت بکند و به همین دلیل در زمان طوفان، بهترین روش این است که وسایل فلزی را از خود دور کنید.

بازی Zelda Breath of the Wild در تاریخ ۱۳ اسفند و همزمان با کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. این بازی قرار است که برای کنسول Wii U نیز در همان زمان عرضه شود و آخرین بازی ساخته شده توسط استودیوهای نینتندو برای کنسول Wii U خواهد بود.

1

منبع نوشته: GameSpot

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *